^Powrót na górę

Mikołajki 2021

6 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki. W tym dniu wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły byli ubrani w kolorze czerwonym, białym lub zielonym. Często uzupełnieniem całej stylizacji były czapki oraz opaski świąteczne. Podczas lekcji każdą klasę odwiedził Św.Mikołaj wraz z pomocnikami, którzy rozbawiali uczniów oraz rozdawali słodkości.
Klasy młodsze zobaczyły przedstawienie o Mikołaju i otrzymały prezenty.
Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie na "Najładniejszy wystrój świąteczny klasy", który odbędzie się 17 grudnia 2021 roku, oceniany będzie nie tylko wystrój sal, ale również ubiór świąteczny uczniów.
Wyniki konkursu
zostaną ogłoszone i nagrody wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.