^Powrót na górę

Sprawozdanie z akcji mikołajkowej Szkolnego Koła Caritas

Konkurs mikołajkowy o tytuł  "Najlepiej Udekorowanej Klasy i Najlepiej Ubranych Uczniów" został zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas.
Przed konkursem sprzedano 100 czapeczek mikołajkowych i uzyskano ze sprzedaży kwotę 500 zł, która została przeznaczona na prezenty świąteczne dla osób potrzebujących z Królówki.
Dzięki tej akcji wszyscy uczniowie, którzy chcieli się przebrać i brali udział w konkursie stali się Mikołajami dla potrzebujących zgodnie z hasłem akcji "I ty zostań Mikołajem".
Ponadto członkowie Szkolnego Koła Caritas zorganizowali zbiórkę produktów spożywczych w sklepie u Janioła i Groszku. Zebrano kilkanaście kilogramów produktów.  Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom sklepów  u Janioła i Groszek za umożliwienie zbiórki produktów.
Dziękujemy księdzu proboszczowi Józefowi Janusowi i księdzu Ziemowitowi za ogłoszenie zbiórki na Mszach Świętych. Dziękujemy pani Sylwii Tworzydło za organizacje konkursu, zbiórki i rozwiezienie darów do potrzebujących i pani Małgorzacie Makarewicz za pomoc w rozwiezieniu darów.
Obdarowano prezentami 14 osób.  Były to osoby samotne, zapomniane, ciężko chore lub w trudnej sytuacji materialnej.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook