^Powrót na górę

Dzień Edukacji Narodowej 2023

    Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty. Z tej okazji  13 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z udziałem uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.
   Uroczysta akademia rozpoczęła się od wystąpienia dyrektor szkoły pani Agnieszki Pilarskiej, która podziękowała wszystkim pracownikom i nauczycielom za pasję, kreatywność, codzienne zaangażowanie i wkład w kształcenie oraz wychowanie młodego pokolenia.Jako wyraz szczególnego uznania  wręczone zostały Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Nagroda Pani Burmistrz dla Pani Elżbiety Wołek.
   Następnie nadszedł czas na program artystyczny przypominający powstanie Komisji Edukacji Narodowej z okazji 250-tej rocznicy, przygotowany przez uczniów pod kierunkiem pani Agnieszki Karasińskiej i Anna Mitręga oraz  Katarzyny Adamczyk. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
  Tytuł "Nauczyciela na Medal" oraz medale otrzymali wszyscy nauczyciele, wyróżnieni zostali również pracownicy obsługi szkoły. Samorząd Uczniowski obdarował kwiatami wszystkich pracowników szkoły.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook