^Powrót na górę

Jasełka dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce

    Z radością informujemy, że nasza szkoła miała niezwykłą przyjemność gościć Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce podczas organizowanych przez klasy 2 i 3 uroczystych Jasełek. To wyjątkowe wydarzenie pełne było radości i wzruszeń.

   W ramach naszych działań prospołecznych i edukacyjnych postanowiliśmy zaprosić Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy na nasze świąteczne przedstawienie, by razem celebrować ducha Bożego Narodzenia. Podczas Jasełek wszyscy Uczestnicy wraz z naszymi uczniami brali udział w wspólnym śpiewaniu kolęd, co stworzyło niepowtarzalną atmosferę. Nasze najmłodsze klasy z wielkim zaangażowaniem przygotowały przedstawienie, które wzruszyło serca wszystkich zgromadzonych. Spotkanie z Uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy przyniosło nie tylko chwile radości, ale również cenne doświadczenia. Nasza szkolna społeczność miała okazję uczyć się otwartości, tolerancji oraz szacunku wobec innych. Była to doskonała lekcja empatii i solidarności, która z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia.

    Serdecznie dziękujemy Uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce za uświetnienie naszych jasełek swoją obecnością. Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzony czas. Dzięki Wam nasze Jasełka nabrały szczególnego, uniwersalnego wymiaru. Spotkanie było dowodem, że wartości, jakie kształtujemy w szkole, przenoszą się także poza nią. Wierzymy, że takie inicjatywy budują nie tylko wrażliwość społeczną, ale także wzmacniają więzi międzyludzkie.

   Dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom, uczniom oraz Uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy za niezapomniane chwile pełne serdeczności i dobrej energii. Niech te świąteczne wspomnienia trwają w naszych sercach przez cały rok!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook