^Powrót na górę

Podziękowanie za udział w akcji SK Caritas "Zostań Mikołajem"

                                        

   W imieniu Szkolnego Koła Caritas w Królówce składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, każdemu kto podzielił się z potrzebującymi i włączył się w akcję zbiórki darów, w postaci artykułów spożywczych, organizowaną przez nasze koło w sklepach Groszek i Delikatesy Premium. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności
Dziękujemy właścicielom sklepów za ogromną wrażliwość i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka.
W tym roku na święta zostało obdarowanych 11 seniorów z Królówki. Razem z paczkami zanieśliśmy Seniorom opłatki podarowane przez ks. proboszcza Józefa, anioły wykonanie przez panią Alinę Daniec, maskotki ofiarowane przez uczniów, ciepłe słowa i życzenia od wolontariuszy SK Caritas.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook