^Powrót na górę

Wielkie pączkowanie. Wielkie Bóg zapłać!

    Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas w tegorocznej akcji ogłoszonej przez Misjonarzy Kapucynów z Krakowa sprzedali rekordową ilość 200 pączków oraz kilkadziesiąt oponek i mufinek.
   Dzięki Waszej hojności udało się zebrać rekordową kwotę około 1300 zł (dokładna kwota będzie podana w przyszłym tygodniu ponieważ deklarowane są jeszcze wpłaty).
   Jak pisaliśmy, w tym roku głównym hasłem akcji jest - Budujemy Studnie.  Poza tym zbieramy fundusze na realizowane już od kilku lat: dożywianie dzieci i  opłacenie im nauki, pomoc dla ubogich i wiele innych. Opis projektów, na realizację których, będą przeznaczone środki, znajduje się na oficjalnej stronie akcji  paczek.kapucyni.pl/na-co-zbieramy
   Składamy wszystkim darczyńcom Wielkie Bóg zapłać, niech nasz Pan zapisze ten uczynek miłosierdzia w waszej księdze życia.

  Ostatnie wydarzenia na Ukrainie skłaniają nas do zaangażowania się w pomoc dla uciekających i potrzebujących Ukraińców, dlatego planujemy w Wielkim Poście organizację zbiórki pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy. Szczegóły  wkrótce...

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook