^Powrót na górę

Wielkanocna akcja Szkolnego Koła Caritas 2022

Szkolne Koło Caritas po raz trzeci zorganizowało świąteczną zbiórkę darów w sklepach Groszek i Delikatesach Premium w Królówce.  Zebrano kilka kilogramów produktów, którymi obdarowano 14 kwietnia,  10-stu  samotnych seniorów z Królówki. Ze środków zebranych w poprzednich akcjach oraz otrzymanych od Rady Rodziców po zabawie andrzejkowej, udało się zakupić baranki wielkanocne i ciasto.  Seniorzy otrzymali kartki z życzeniami, baranka wielkanocnego, kawę, herbatę, ciasto i inne produkty spożywcze.
Dziękujemy właścicielom Państwu Stanisławowi i Renacie Tota ze sklepu Groszek oraz Pani Annie Janioł właścicielowi sklepu Delikatesy Premium oraz pracownikom tych sklepów, za zebranie produktów spożywczych w sklepach
Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe Szkolnego Koła Caritas.

Dziękujemy księdzu proboszczowi Józefowi Janusowi i księdzu Ziemowitowi Kordasowi za ogłoszenie zbiórki na Mszach Świętych.   

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. K. Brodzińskiego w Królówce Rights Reserved.


Facebook